Індивідуальний пошив купальників та комбінезонів для художньої гімнастики

Про нас

Творча майстерня Оксани Сюмак - невичерпне джерело цікавих дизайнерських рішень, направлених на клієнтів які бажають придбати якісний, ексклюзивний і не дорогий купальник для художньої гімнатики.

Для виготовлення гімнастичного одягу використовуємо свій унікальний дизайн, що розробляється з урахуванням Вашої фігури, композиції та музичного супроводу. Також працюємо з Вашими ескізами.

Маємо досвід в пошитті індивідуальних та групових гімнастичних костюмів для змагань і виступів з художньої гімнастики. Гімнастки з України, США, Канади, Іспанії, Німеччини, Італії, Польщі, Великої Британії, Угорщини, Румунії, Ізраїлю в наших гімнастичних купальниках вже не одноразово завойовували перші місця, як в індивідуальних так і в командних змаганнях по художній гімнастиці.

Ціни на купальники та комбінезони для художньої гімнастики залежать від матеріалу, що використовується під час пошиття (тканина, стрази, фарби тощо). Для оздоблення гімнастичних купальників ми застосовуємо стрази Swarovski, Preciosa, DMC, Crystal stone та інші.